11.11.2016

NIEPODLEGŁOŚCI - chciałabym

Z okazji Święta Niepodległości,
 które delikatnie mówiąc ostatnio mnie nie wzrusza,
 a solidnie wkurza patetyczność, małostkowość, buta i ordynarne chamstwo naszych polityków
 dedykuję 
wszystkim NORMALNYM inaczej /jak ja/ takiego fajniutkiego miśka,
w miejsce
ORŁA BIAŁEGO :


Półmetrowy miś wykonany na szydełku z drutkowanym wdziankiem. 
Trzy dni dziergania, na przemian z trzema nocami kombinowania, jakby ujarzmić to zwierzę :)

8 komentarzy:

 1. Zwierzę zostało ujarzmione! Pół metra to kawał misia i kawał dobrej roboty. Teraz czeka go oswajanie, przytulanie i sekretów powierzanie, bo to jest MIŚ na miarę naszych czasów! MIŚ INDYWIDUALISTA!

  Ja Święto Niepodległości świętuję w pokoju (moim pokoju), oczekując świętego spokoju, dlatego nie oglądam TV. Słuchając Cohen'a rozmyślam nad naszą niepodległością...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest śliczny. Cudowny, jak to misiu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki!!!, nawet dobrze mu się nie przyjrzałam, oddałam szybko w dobre ręce, żeby się pozbyć uczucia nienawiści do miśków dzierganych - zmęczyła mnie ta robota :)

   Usuń
 3. Dołączam się ...i czekam na prawdziwą niepodległość. Cohen jest dobry na wszystko. Bardzo też lubię wykonania jego piosenek Macieja Zębatego. Też go już nie ma wśród nas. A misiek super - piękna,wielka robota.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie smutek ogarnął po śmierci Cohena, Maćka Zębatego wspominam często, jego głos w ciężkich czasach był jak balsam na duszę - brakuje mi go teraz bardzo :(

   Usuń
 4. Przepiekny Misio. Kawał dobrej roboty:-). Ściskam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, Ty dobrze wiesz, że to był kawał roboty, no ja już odpuszczam sobie zabawki, to kombinowanie jak szydełkiem zrobić formę, co z wypełnieniem, żeby nabrał logicznego kształtu. No i musi być bezpieczny, w praniu żeby się nie rozleciał. OH, mózg mi się przegrzał :)))

   Usuń