11.08.2016

DON`T WORRY :)

Hejka !!!
 Dzisiaj spowiedź :) 
Ufam Bogu, ale nie jestem bigotką. Kiedy wychodzi problem podjęcia decyzji, staram się myśleć logicznie /z różnym skutkiem/. Gdy nie mam żadnego wpływu na bieg zdarzeń - ON jest wyrocznią i wsiadając do auta, samolotu, czy będąc w innej niepewnej sytuacji nie mam wyjścia, czekam jak ON zadecyduje. Na dzień dzisiejszy jest OK !!!


Nie noszę medalików, nie klepię paciorków, nie wierzę w Radio Maryja, nie ufam księżom, nie chodzę do kościoła, nie daję datków na wódeczkę dla biskupa :)))
Pomagam potrzebującym, jestem zasłużonym honorowym dawcą krwi, zgłosiłam się do oddania szpiku, rozdaję ile mogę, sama klepię biedę, ale ŻYJĘ !!! i mam się wspaniale :)
Na zdjęciu Misia zdaje się rozgryzać ten temat :)))

8 komentarzy:

 1. Jesteś normalną, mądrą i myślącą kobietą. Wierni KK, jakby zapominają do kogo mają się modlić i co jest istotą wiary.
  Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabrzmiało jak manifest - nic dodać, nic ująć - podpisuję się pod nim! Krwi honorowo nie mogę oddać, szpik też mam jakiś wybrakowany, ale za to cała reszta, łącznie z tym klepaniem, to jakby z mojego życiorysu wyrwana. Zatem po drodze nam SIOSTRO :)

  PS
  A Miśka cała cudnie wydziergana. Tzn. cudna Miśka, w cudnym ubranku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa o Misi :) Pozdrawiam ...SIOSTRO :)))

   Usuń
 3. Najważniejsze żeby być sobą i żyć w zgodzie z własnym sumieniem ♥i tego się trzymajmy :)
  Urocze zdjęcie ♥ pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki !!! Takie właśnie są moje przemyślenia :) Pozdrawiam !!!

   Usuń
 4. Po pierwsze, Misiowe ubranko cudnie się prezentuje i świetne foto na tle kwiatów:)
  Po drugie, nie wierzę w Boga, ale oczywiście nie mam nic przeciwko. Skoro już religie są i są osoby je wyznające, to oby właśnie jak najwięcej z nich zachowywało zdrowy rozsądek. Brawo!
  Cegiełki księdza R. są teraz na topie i żal po prostu starszych ludzi, którzy od ust sobie odejmują i leków nie biorą, żeby je kupować:(
  Po trzecie, to bardzo ludzkie oddawać krew i szpik i fajnie, że to robisz. Ja dorzucam swoje organy:D
  Buziaki!:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam za taki prowokacyjny wpis, ale mnie szlag trafia, jak patrzę co się z ludźmi wyprawia - musiałam się do tego odnieść :) Cieszę się, że moje spostrzeżenia nie są odosobnione. Pozdrówka !!!

   Usuń