23.01.2015

Piec - życie na wsi /part 2/

Kuchnia, to chyba najfajniejsze miejsce w domu. Jeżeli do tego stoi w niej piec na drewno i węgiel, to wręcz boskie.U mojej sąsiadki jest taka właśnie przytulna kuchnia szczególnie przeznaczona na posiady. Rano zaniosłam jej zamówione poduchy na stołki, w piecu już huczał ogień.
A to mój piec:)

5 komentarzy:

 1. Fajne macie pomieszczenia. Mogłabym palić w takiej piecokuchni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sąsiadka sama daje radę, a mnie rzeczywiście przydałby się ktoś do pomocy :))) pakuj się !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze chciałam mieć piec i nie ma:( Piec byłby w komplecie z domkiem, którego też nie ma:))) Miałabym milutką kuchnię z widokiem na drzewa, gdzieś w środku niczego, z dala od wszystkiego,ja, mój kot i mój piec. Do tego szydełkowo nie tylko w kuchni, ale wszędzie gdzie się da:) Rozmarzyłam się absolutnie i tak mi teraz dobrze w tej wymarzonej kuchni siedzieć sobie przy stole niedaleko pieca. Szyby skute lodowymi wzorkami, a u mnie cieplutko, Na krześle też mam szydełkowe poduchy i szydełkowy koc z kwadratów zamotany, grzeje wspaniale..........marzenia są taakie fajne:)
  Pozdrowienia!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Samo palenie w piecu jest czymś istotnym i ja jeszcze chce dodać, że również niezwykle ważnym jest to aby pamiętać o regularnych przeglądach. Na pewno dobrze do takich prac wezwać kominiarza http://kominiarzszczecin.pl/ i ja tak najczęściej robię.

  OdpowiedzUsuń